ISSN 2310-8037

   Ласкаво просимо до Інституційного репозитарію Хмельницького національного університету ElarKhNU!

  Якщо Ви викладач чи співробітник університету і Ви є автором електронних матеріалів, які бажаєте розмістити у відкритому архіві, тоді:
1. Прочитайте "Інструкція з додавання матеріалів у репозитарій" натисніть тут;
2. Реєструйтеся в інституційному репозитарії ElarKhNU натисніть тут;
Увага!!! Якщо Ви вже були зареєстровані раніше і забули свій пароль, натисніть тут; якщо бажаєте змінити свій e-mail -- не реєструйтесь знову, а напишіть листа адміністратору архіву з описом проблеми!!! натисніть тут ;
3. Обов'язково заповніть поля: адресу Вашої електронної пошти, прізвище, ім'я, контактний телефон та кафедру (без цього доступ для введення статтей в репозитарій буде заборонено!!!);
4. Готуйте електронні матеріали Ваших праць та публікуйте їх в ElarKhNU. Уважно заповнюйте усі поля опису документу!!!

   Технічна підтримка інституційного репозитарію здійснюється науковою бібліотекою ХНУ ( 6 поверх, відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення, інформаційно-бібліографічний відділ ).
    Якщо виникатимуть питання щодо публікації матеріалів чи створення додаткової ієрархії зібрань/фондів в ElarKhNU і т.п., будь ласка, звертайтеся до Адміністратора архіву натисніть тут або телефонуйте за внутрішнім номером 12-82 та надсилайте листи на e-mail: library_khnu@ukr.net.