Browsing by Author Yashyna, O.M.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
ЯШИНА.pdf.jpg2020Дослідження мікросервісної архітектури, архітектурний стиль PEST та їх сучасна реалізація на JavaЯшина, О.М .; Кравчук, О.А.; Yashyna, O.M.; Kravchuk, O.A.
Vchnu_tekh_2014_6_45.pdf.jpg2014Керування доступом до інформаційної системи торгівельної мережі з використанням смарт-технологій в контексті політики безпекиЯшина, О.М.; Yashyna, O.M.
2020Методи штучного інтелекту в сфері охорони здоров’яПрейзнер, Євгеній Едуардович; Яшина, Оксана Миколаївна; Preizner, E.E.; Yashyna, O.M.
яшина.pdf.jpg2015Обгрунтування алгоритму керування доступом до інформаційної системи торгівельної мережі з використанням смарт-технологійЯшина, О.М.; Yashyna, O.M.
8-2.pdf.jpg2021Порівняння об’єктно-орієнтованої та функційної парадигм програмування у проектуванні програмного забезпеченняКоваль, А.І.; Яшина, О.М.; Радельчук, Г.І.; Форкун, Ю.В.; Koval, A.I.; Yashyna, O.M.; Radelchuk, G.I.; Forkun, Y.V.
2020-06-29Підходи до розробки штучного інтелекту та їхній вплив на автоматизацію написання музикиБабич, І.Р.; Яшина, О.М.; Babich, I.R.; Yashyna, O.M.
6-2.pdf.jpg2021Підхід до аналізу програмного коду з використанням метрик холстедаБармак, О.В.; Кудрявцев, В.В.; Форкун, Ю.В.; Яшина, О.М.; Barmak, A.V.; Kudriavtsev, V.; Forkun, Y.V.; Yashyna, O.M.