Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11320

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Назва: Оцінка життєвого циклу масок для захисту обличчя в умовах пандемії COVID-19, як інструмент забезпечення кругової економіки та принципів зеленої інженерії
Автори: Гнатів, Олеся Олегівна
Ключові слова: 161 Хімічні технології та інженерія;COVID-19;ринок;маски;захист;обличчя;оцінка;життевий цикл
Дата публікації: 2021
Видавництво: Хмельницький національний університет
Бібліографічний опис: Гнатів О. О. Оцінка життєвого циклу масок для захисту обличчя в умовах пандемії COVID-19, як інструмент забезпечення кругової економіки та принципів зеленої інженерії : кваліфікаційна робота магістра : 161 Хімічні технології та інженерія / О. О. Гнатів ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький, 2021. – 86 с.
Короткий огляд (реферат): У роботі проведено аналіз літературних джерел, що стосуються характеристик ринку масок. Проведена оцінка життєвого циклу масок, під час якої визначеною метою є порівняльна оцінка життєвого циклу хірургічної, респіраторної та тканинної маски. Визначені інвентаризаційні потоки для різних видів масок. Проведена оцінка впливу масок за категоріями екологічного впливу таких, як : зміна клімату, виснаження викопного палива, використання металів, використання води, екотоксичність прісної води, евтрофікація прісної води, морська екотоксичність, морська евтрофікація, токсичність для людини. За результатами вихідних потоків найбільше виділяється речовин в виробництві тканинної маски при виробництві целюлози. В респіраторній масці виділяється більше вихідних речовин ніж в тканинній. За оцінкою екологічного впливу під час проведення нормалізації було визначено, що респіраторна маска має менший екологічний вплив а тканинна найбільший вплив, в наслідок більшого впливу на вибрані категорії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11320
Тип вмісту: Магістерські роботи
Розташовується у зібраннях:ФТД/(М)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МР_ГНАТIВ_ХТIм-20-1_БIБЛ_РЕПОЗIТ.pdf1,78 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.