Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11323

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Портфоліо компетентностей для культури демократії як складова шкільного середовища
Authors: Биков, В.Ю.
Гуржій, А.М.
Зайчук, В.О.
Карташова, Л.А.
Іванюк, І.В.
Овчарук, О.В.
Keywords: освіта;шкільне середовище;формування культури демократії
Issue Date: 22-Dec-2021
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Портфоліо компетентностей для культури демократії як складова шкільного середовища / В. Ю. Биков, А. М. Гуржій, В. О. Зайчук, Л. А. Карташова, І. В. Іванюк, О. В. Овчарук // Наука та освіта : зб. пр. ХVІ Міжнар. наук. конф., 4–11 січ. 2022 р., м. Хайдусобосло, Угорщина. – Хмельницький : ХНУ, 2021. – C. 31-36.
Abstract: Педагогічні підходи та методи формування культури демократії, а також робота над створенням портфоліо заохочують учнів активно брати участь у випробуваннях, різноманітних дослідженнях та відкриттях, аналізі, порівнянні, роздумах та співпраці. Важливо усвідомлювати, що компетентності для культури демократії можливо формувати та розвивати за умов поєднання елементів, що стосуються як змісту, так і процесу навчання. Тому вчителі як провідники планування такої діяльності мають у такий спосіб організовувати свою роботу, щоб створити такі можливості для учнів.
Description: Рада Європи комплексно підходить до питання створення умов та навчально-методичного супроводу для педагогічних працівників щодо формування та розвитку компетентностей для культури демократії. Запропонувавши Довідкову рамку компетентностей для культури демократії та Портфоліо, як один з інструментів її реалізації, експерти РЄ створили цілісну картину для вчителів, що допомагає знайти місце та усвідомити процес формування демократичних цінностей учнів. Сприяння формуванню демократичної культури в суспільстві через освіту та школу сприятиме процесу навчання на виховання громадян демократичної успішної європейської України.
URI: http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11323
ISBN: 978-966-330-403-8
UDC: 001+378
Content type: Стаття
Appears in Collections:Наука та освіта - 2022 рік

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
SE-2022_Bykov.pdf682,33 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.