Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11957

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Creative educational environment creation as a priority field for the development of higher education institutions
Authors: Магдюк, Ольга Вікторівна
Keywords: креативне освітнє середовище;взаємодія освітніх систем
Issue Date: Apr-2022
Publisher: Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»
Citation: Mahdiuk O. Creative educational environment creation as a priority field for the development of higher education institutions / O. Mahdiuk // Матеріали II Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених і здобувачів вищої освіти «Освітній простір XXI ст.: виклики та перспективи», 2022.
Abstract: Категорія «середовище» багатогранна, має філософський зміст і водночас відображає специфічні особливості щодо кожної сфери. З точки зору соціології, «довкілля» є викликом цивілізації; в географії виступає як фактор соціально-економічного розвитку території; в біології це сукупність умов існування живих організмів; в інформатиці це умова протікання процесів; у психології це фактор розвитку особистості. Узагальнюючи ці поняття, склад «середовища» можна розглядати як сукупність фізичних (природних), природно-антропогенних та соціальних (соціокультурних) факторів життєдіяльності людини. Узгодженість, комплексність, багаторівневе середовище наділяє його інтегративними та емерджентними властивостями, тому середовище, в якому діють освітні системи, виступає і як джерело (ресурс), а як субстрат, фактор розвитку особистості, системи. і процес. Важливо розглядати освітнє середовище як частину соціокультурного простору, зону взаємодії освітніх систем, їх елементів, навчального матеріалу та суб’єктів освітніх процесів. Він має кілька рівнів: від федерального, регіонального до середовища конкретного навчального закладу та навчальної групи.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11957
Content type: Тези доповідей
Appears in Collections:Кафедра іноземних мов

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Mahdiuk_Dopovid.docx20,15 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.