Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2579

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Формування іншомовної комунікативної комепетентності дорослих іммігрантів у США
Authors: Садовець, О.
Keywords: комунікативна компетентність;контекстуалізоване навчання;контекстуалізований курікулум;англійська мова як іноземна (ESL);дорослі іммігранти;англійська мова спеціального призначення
Issue Date: 2014
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Садовець О. Формування іншомовної комунікативної комепетентності дорослих іммігрантів у США / О. Садовець // Порівняльна професійна педагогіка. – 2014. – № 4 (1). – С. 112-118.
Abstract: Обґрунтовано необхідність формування іншомовної комунікативної компетентності дорослих іммігрантів. Узагальнено характеристики та особливості процесу вивчення іноземної мови дорослими. Проаналізовано досвід США щодо організації та проведення контекстуального навчання для дорослих іммігрантів, спрямованого на формування їх комунікативної компетентності у процесі вивчення англійської мови як іноземної. Розкрито принципи комунікативного підходу до вивчення мови та суть вивчення англійської мови «спеціального призначення». Диференційовано соціальну та академічну англійську мову і визначено їх основні відмінності. З’ясовано, що навчання дорослих іммігрантів, спрямоване на формування комунікативної компетентності, обов’язково передбачає наявність контекстуалізованого курікулума. Наведено приклади контекстуалізованих уроків англійської мови як іноземної для дорослих іммігрантів у США. Визначено компоненти та ознаки сформованості комунікативної компетентності дорослих іммігрантів, які вивчають англійську мову як іноземну. З’ясовано, що формування комунікативної компетентності залежить від: урахування мети вивчення іноземної мови іммігрантами (сфера, у якій вони мають намір її застосовувати); акцентування вільності і досконалості володіння мовою; ефективного застосування комунікативного підходу до вивчення мови; рівня сформованості навичок базової міжособистісної комунікації та когнітивної академічної мови.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/2579
UDC: 371.14(73)
Content type: Стаття
Appears in Collections:ППП - 2014 рік

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
САДОВЕЦЬ.pdf1,66 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.