Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/639

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorРоманюк, В.В.-
dc.date.accessioned2013-10-31T14:46:13Z-
dc.date.available2013-10-31T14:46:13Z-
dc.date.issued2010-
dc.identifier.citationРоманюк, В. В. Мінімаксний підхід у реалізації стохастичного параметра з невідомим імовірнісним розподілом на інтервалі ненульової міри [Текст] / В. В. Романюк // Вісник Хмельницького національного університету. Технічні науки. – 2010. – № 3. – С. 65-71.uk_UA
dc.identifier.urihttp://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/639-
dc.description.abstractУ формі антагоністичної гри представлено модель практичної реалізації стохастичного параметра з невідомим імовірнісним розподілом на інтервалі ненульової міри. Доведено теореми про нижнє і верхнє значення антагоністичної гри для випадків з континуальним ядром та з матричним ядром. Представлено розроблений програмний MATLAB-модуль «stochparamrealize» для знаходження оптимальної стратегії як варіанту шуканого імовірнісного розподілу, щоможе бути використаний у задачах моделювання шорсткостей поверхонь.uk_UA
dc.description.abstractIn the form of the antagonistic game there has been represented a model of the practical realization of the stochastic parameter with the unknown probabilistic distribution on the nonzero measure interval. There have been proved the theorems on the low and upper value of the antagonistic game for the cases with the continual kernel and with the matrix kernel. There has been represented the developed program MATLAB-module «stochparamrealize» for finding the optimal strategy as the variant of the sought probabilistic distribution, that may be used in problems of modeling the surface roughness.uk_UA
dc.language.isoukuk_UA
dc.publisherХмельницький національний університетuk_UA
dc.subjectстохастичний параметрuk_UA
dc.subjectантагоністична граuk_UA
dc.subjectMATLAB-модульuk_UA
dc.titleМінімаксний підхід у реалізації стохастичного параметра з невідомим імовірнісним розподілом на інтервалі ненульової міриuk_UA
dc.typeСтаттяuk_UA
dc.subject.udc519.832.3uk_UA
Appears in Collections:Вісник ХНУ. Технічні науки - 2010 рік

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
3_9.pdf253,13 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.