Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/8928

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Банківські операції. Кредитно-модульний курс
Authors: Михайловська, Ірина Михайлівна
Олійник, Андрій Володимирович
Keywords: банк;банківські операції;банківські послуги;банківські продукти;реєстрація банків;ліцензування банківської діяльності;Національний банк України;ліквідність;ліквідність банку;банківські ризики;кредитні операції банків;депозитні операції банків;операції з цінними паперами;операції банків з формування власного капіталу;нетрадиційні банківські операції та послуги;валютні операції банків;операції банків з міжнародних розрахунків;торговельні операції банків;неторгівельні операції банків;інвестиційні операції банків
Issue Date: 2011
Publisher: Львів: “Магнолія – 2006”
Citation: Михайловська І. М. Банківські операції. Кредитно-модульний курс : навч. посіб. / І. М. Михайловська, А. В. Олійник – Львів : “Магнолія – 2006”, 2011. – 646 с.
Abstract: У навчальному посібнику розкривається сутність та механізм здійснення банківських операцій. Акцентовано увагу на поєднанні теоретичного та практичного викладу матеріалу в ілюстрованій формі. Структурно посібник складається з 7 модулів та 18 тем, згідно Галузевого стандарту Міністерства освіти і науки України. Особлива увага приділяється питанням методики проведення практичних занять. Подані плани проведення лекційних та практичних занять, рішення типових задач, завдання для індивідуальної роботи, питання для самостійного опрацювання та підсумкові тестові завдання. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, фахівців у галузі банківської справи.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/8928
ISBN: 978-617-574-000-2
UDC: 336.717(075.8)
Content type: Книга
Appears in Collections:Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
bop_oliinyk.pdf4,6 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.